Promocja
Ostatnie wolne miejsca w sierpniu! Duże rabaty! Szczegóły w cenniku.

O nas

Ośrodek Angela w Pobierowie to miejsce, w którym każdy znajdzie nocleg i warunki, spełniające jego oczekiwania, dotyczące komfortowego wypoczynku nad polskim morzem.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się przytulne i doskonale wyposażone:

Całoroczny ośrodek wypoczynkowy Angela z pensjonatem i domkami letniskowymi, znajduje się w zielonej, otoczonej lasem okolicy, w odległości zaledwie 250 metrów od morza, przy ulicy Kościuszki 9. Na parterze pensjonatu zlokalizowane są 2- i 3-osobowe pokoje, wszystkie z aneksami kuchennymi i łazienkami. Na piętrze i poddaszu znajdują się pokoje 2- i 3-osobowe, studio 4-osobowe oraz kuchnie z pełnym wyposażeniem. Nie zabrakło także niewielkiej części SPA, z wanną i sauną. Przy 4- i 5-osobowych domkach letniskowych z bali drewnianych, z sypialniami, aneksami kuchennymi, łazienkami, tarasami, znajdują się też plac zabaw, parking oraz miejsca na grilla.

Apartamenty Angela to odrębny obiekt, mieszczący się także w Pobierowie, przy ulicy Cieszyńskiej 1 i 3. To spokojna okolica, otoczona sosnowym lasem. Obiekt dzieli od morza jedynie 400 metrów. Komfortowe, przestronne i kompleksowo wyposażone apartamenty jedno- i dwupoziomowe, mają powierzchnie od 50m2 do 60m2 i posiadają łazienki, w pełni wyposażone kuchnie, pokoje dzienne, sypialnie oraz duże tarasy. Część z nich przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu znajdują się ponadto parking, plac zabaw oraz miejsce na grilla.

Zobacz pełną galerię

Pobierowo

Pobierowo to piękna, magiczna miejscowość, w której błękitny horyzont spotyka się z cudowną, piaszczystą plażą, klifami, sosnowymi lasami oraz zadbanymi uliczkami. Cały region obfituje w atrakcje, przez co nie sposób się tu nudzić!